Mihrunisa İade Prosedürü: 

Paket içeriğinde fatura ile beraber gönderilen iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız poşet ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Mihrunisa anlaşma kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Mihrunisa Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 387367040 

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde alılm & gönderim kargo ücreti kesilerek iade işlemi gerçekleştirilir. 

Mihrunisa İade Şartları: 

Satın aldığınız ürünü (özel gün ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Özel gün ve abiye kategorisindeki ürünleri; etiketi koparılmamış,kullanılmamış ve yırtılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz. 

--------------------------------------------------------

Mihrunisa Değişim Prosedürü: 

Paket içeriğinde fatura ile beraber gönderilen iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız poşet ile (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. gönderimi ücretsiz yapabilmek için Mihrunisa anlaşma kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi değişimlerde Mihrunisa Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 387367040 

Değişim için göderdiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren en kısa sürede değişim işlemi yapılarak gönderim işlemi gerçekleştirilir. (değişim ürünü teslim alınırken kargo firması tarafından talep edilen kargo ücreti ödenmektedir) 

Mihrunisa Değişim Şartları: 

Satın aldığınız ürünü (özel gün ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. 

Özel gün ve abiye kategorisindeki ürünleri; etiketi koparılmamış,kullanılmamış ve yırtılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla değişim yapabilirsiniz.